Poznaj nas!

Nasz zespół tworzą wybitni specjaliści z różnych dziedzin stomatologii.
Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach stomatologii. Dzięki temu możemy świadczyć kompleksowe usługi najwyższej jakości.

dentysta i ortodonta ursynów

Małgorzata Chlebicka

Lekarz dentysta

dentysta i ortodonta ursynów

Małgorzata
Lipa

Lekarz dentysta

dentysta i ortodonta ursynów

Anna
Bartyś

Lekarz dentysta

dentysta i ortodonta ursynów

Paweł
Chomicki

Specjalista chirurgii stomatologicznej


Nasz zespół, więcej informacji


Małgorzata Chlebicka

Specjalista stomatologii zachowawczej. Właścicielka gabinetu Kabaty Dental. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 1991 roku. Doświadczenie w zawodzie dentysty zdobywała w dużych klinikach medycznych w Warszawie: Dental Club i Enel-Med. Od 1998 roku prowadzi prywatną praktykę lekarską na Kabatach. Lekarz z powołaniem wykonujący swój zawód. Zawsze z uwagą i cierpliwością słucha pacjentów. Na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta. Jej troska, czas poświęcony pacjentowi, cierpliwość są równie istotne jak procedury leczenia na najwyższym poziomie.

Małgorzata Lipa

Specjalista ortodoncji. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Jej pasją jest ortodoncja. Miała szczęście uczyć się pod okiem najlepszych specjalistów w dziedzinie ortodoncji, ukończyła Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji. Jest uczestniczką licznych krajowych i zagranicznych kursów i konferencji naukowych w swojej dziedzinie. Może pochwalić się licznymi sukcesami w leczeniu wad zgryzu zarówno małych jak i dużych pacjentów za pomocą stałych i ruchomych aparatów.

Anna Bartyś

Specjalizuje się w leczeniu dzieci. Akademię Medyczną ukończyła w Lublinie. Praca z dziećmi jest jej pasją, leczy z zaangażowaniem i uśmiechem. Dzieci chętnie wracają na leczenie dentystyczne do Pani Ani.

Paweł Chomicki

Dr nauk medycznych, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Naukę na Oddziale Stomatologicznym ukończył w 1991 r. Po studiach podjął pracę na uczelni w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej, a następnie Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Od początku swojej kariery zawodowej nieustannie dokształca się i prowadzi pracę dydaktyczną – kształcenie studentów stomatologii. W 1995 r. specjalizacja I° z chirurgii stomatologicznej W 2000 r. specjalizacja II° z chirurgii szczękowo-twarzowej W 2001 r. tytuł doktora nauk medycznych W 2005 r. ukończył studia na Wydziale Lekarskim. Ukończył także liczne kursy w zakresie chirurgii, implantologii, periodontologii oraz brał udział w wielu kongresach naukowych zarówno krajowych jak i zagranicznych. Obecnie pracuje na stanowisku adiunkta w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Udziela także konsultacji i wykonuje zabiegi w kilku warszawskich gabinetach i przychodniach stomatologicznych. Zainteresowania zawodowe obejmują implantologię, drobne zabiegi chirurgiczne w jamie ustnej, jak również rozległe zabiegi z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej, w tym chirurgia ortognatyczna, traumatologia i onkologia. Hobby - nurkowanie, poznawanie podwodnego świata, zarówno kolorowych raf w ciepłych morzach jak i mrocznych odmętów polskich jezior.